Mijn titel My title

بادران (تیم اصفهان)

خیزید و خز آرید ک هنگام خزان است‌ ****** باد خنک از جانب بادران ، وزان است

بادران (تیم اصفهان)

خیزید و خز آرید ک هنگام خزان است‌ ****** باد خنک از جانب بادران ، وزان است

بازاریابی شبکه ای اصفهان

بازاریابی شبکه ای اصفهان

بادران (تیم اصفهان)

دعوت ب کار و همکاری با بازاریاب و نتورکر

(آموزش رایگان)

با ما تماس بگیرید .

شماره تماس :
09015189564

بازاریابی شبکه ای اصفهان


           از قدیم گفته‌اند اگر اولین کاری که باید هر روز صبح انجام بدهی، این باشد که قورباغه زنده‌ای را قورت بدهی در بقیه روز خیالت راحت خواهد بود که سخت‌ترین و بدترین اتفاقی را که ممکن است در تمام روز برایت پیش بیاید پشت سر گذاشته‌اید.
قورباغه شما در واقع بزرگترین و مهم‌ترین کاری است که باید انجام بدهید. همان کاری که اگر الآن فکری به حالش نکنید به احتمال زیاد همین طور برای انجام ان تنبلی خواهید کرد. ضمناً کار موردنظر همان کاری است که انجام آن در حال حاضر می‌تواند بیشترین تأثیر مثبت را در زندگی شما بگذارد. قدیم‌ها همچنین گفته‌اند: 
اگر قرار است دو تا قورباغه را بخوری اول آن یکی را که زشت تر است بخور!»
حرف آخر این است:
اگر باید قورباغه زنده‌ای را بخوری هیچ فایده‌ای ندارد که مدت زیادی بنشینی و به آن نگاه کنی».
با مطالعه و بررسی هرچه بیشتر در مورد مردان و زنانی که درآمد بهتری داشته وسریع‌تر پیشرفت کرده‌اند ویژگی (عمل‌گرایی) به عنوان بارزترین و پایدارترین رفتاری که آنها در هر کاری از خود نشان می دهند خودنمایی می کند. افراد موفق و مؤثر کسانی هستند که مستقیماً به سراغ کارهای اصلی خود می‌روند و خود را موظف می کنند تا به طور مداوم و بدون آنکه ذهنشان منحرف شود به انجام آن کارها ادامه دهند تا آنها را به اتمام برسانند.
(شکست در عمل) یکی از مهمترین مشکلاتی است که امروزه در سازمان‌ها به چشم می‌خورد. بسیاری از مردم مشغله را با موفقیت اشتباه می‌گیرند. این قبیل افراد مدام حرف می‌زنند، مرتب جلسه تشکیل می دهند و برنامه های فوق‌العاده‌ای را طرح ریزی می‌کنند،‌اما در نهایت کار مفیدی انجام نمی دهند و به نتایج مطلوب دست پیدا نمی‌کنند.
حداقل 95 درصد از موفقیت شما در زندگی و کار بستگی به عادت‌های مختلفی دارد که به مرور زمان کسب می‌کنید،‌عادت تعیین اولویت‌ها، غلبه بر تنبلی مداومت در انجام مهم‌ترین وظایف یک مهارت ذهنی و جسمی است.
یکی از به اصطلاح بزرگ‌ترین رازهای موفقیت این است که شما واقعاً می‌توانید درخودتان یک «اعتیاد مثبت» نسبت به لذتی ایجاد کنید که از اطمینان، اعتماد و قابلیت حاصل از موفقیت ناشی می‌شود وقتی این اعتبار را درخود ایجاد کردید آن وقت بدون آنکه حتی دربارة آن فکر کنید زندگی خود را به نحوی سر و سامان خواهید داد که مدام کارها و پروژه‌های بزرگ‌تری را آغاز کنید و به انجام برسانید.
برای ایجاد عادت توجه و تمرکز برروی مهم‌ترین کارهای به سه ویژگی اساسی نیاز دارید که هرسه را می‌توان یادگرفت.
این سه ویژگی:            
·          تصمیم گیری
·          انضباط
·          اراده              
هستند   . شما تبدیل به همانی می‌شوید که تجسم می کنید»
پس قورباغه را قورت بده!
1 ) سفره را بچینید
برای موفقیت یک ویژگی هست که فرد باید آن را داشته باشد و آن مشخص بودن هدف است. به بیان دیگر فرد باید بداندن که چه می خواهد و شدیداً خواستار بدست آوردن آن باشد. 
دقیقاً تصمیم بگیرید که چه می‌خواهید. روشن بودن در این امور یک شرط اساسی است. پیش از شروع کار،هدف‌ها و تصمیم‌هایتان را بنویسید.
2 ) برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید
برنامه‌ریزی، آوردن آینده به زمان حال است تا بتوانید همین الآن کاری برای آن انجام دهید.
برنامه‌هایتان را روی کاغذ بیاورید. به ازای هر دقیقه ای که صرف برنامه‌ریزی می‌کنید، به هنگام اجرای آن پنج یا شش دقیقه در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.
یکی از مهمترین قوانین کارایی فردی «قانون 90/10» است.
این قانون می‌گوید:
10% وقت اولیه ای را که قبل از شروع کار صرف برنامه‌ریزی و تنظیم فعالیت‌های خود می‌کنید معادل 90% از وقتی را که در حین انجام فعالیت‌ تان مصرف می‌کنید صرفه‌جویی می کند.
3 )  قانون 20/80 را در همه امور به کار بگیرید
ما همیشه وقت کمی داریم به شرط انکه هم بخواهیم و هم درست از آن استفاده کنیم.
(قانون 20/80‌) یکی از سودمندترین قوانین در زمینه مدیریت زمان و زندگی است نام دیگر آن «قانون پارتو» است که به افتخار بنیان گذار آن پارتو اقتصاددان ایتالیایی نامگذاری شده است. که در سال 1895 مطرح شده . وی متوجه شد که جامعه‌ای که در آن زندگی می کند مردم را می‌توان به طور طبیعی به دو دستته تقسیم کرد: گروه اول که وی به آنها «اقلیت بسیار مهم» می‌‌گوید جزء 20% افرادی هستند که از نظر اقتصادی و اثر بخشی در صدر قرار دارند. گروه دوم که وی به آنها «اکثریت کم اهمیت» می‌گوید 80% را تشکیل می‌دهند که در سطح پایین جامعه قرار دارند.
وی بعدها کشف کرد که عملاً تمام فعالیت‌های اقتصادی تابع این قانون هستند، به عنوان مثال:
80% از نتایجی که شما به دست می‌آورید نتیجة 20% از فعالیتهای شماست. 

4 )  پیامد کارها را درنظر داشته باشید:
میزان بزرگی و موفقیت هر فرد بستگی به این دارد که تا چه حد می‌تواند همه نیروهای خود را در یک کانال واحد بریزد .
مهم‌ترین و ضروری‌ترین کارهای شما آنهایی هستند که می‌توانند بیشترین تأثیر را چه مثبت و چه منفی روی کار و زندگی شما بگذارند. به جای تمرکز روی سایر کارها، تمام توجهتان را معطوف به این نوع کارها کنید.
5 ) روش الف ب پ را مدام به کار بگیرید
نخستین قانون موفقیت تمرکز است. یعنی همه نیروهای خود را روی یک نقطه متمرکز کنید، مستقیماً به سراغ همان نقطه بروید و به چپ و راست منحرف نشوید.
قبل از شروع لیستی از کارهایتان تهیه کنید و سپس آها را از نظر ارزش و ضرورت اولویت بندی کنید تا مطمئن شوید که همیشه در حال انجام مهم‌ترین کارهایتان هستید.
6 ) روی اهداف اصلی تمرکز کنید
وقتی همه نیروهای جسمی و ذهنی متمرکز شوند توانایی فرد برای حل مشکلات به طور حیرت انگیزی چند برابر می‌شود».
نتایجی را که باید قطعاً از کارتان بدست آورید تا بتوانید بگوئید که به خوبی از عهده کار برآمده اید مشخص کنید و در تمام مدت قاطعانه به دنبال به دست آوردن آنها باشید.
7 ) به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید
تمرکز در معنای اصلی و درست کلمه توانایی، دقت و توجه ذهن روی یک موضوع واحد است. 
هیچ وقت برای انجام همه کارها وقت کافی وجود ندارد اما همیشه برای انجام مهم‌ترین کارها وقت کافیهست.
کارهای مهم را اول انجام دهید و کارهایی را که در اولویت نیستند اصلاً انجام ندهید.
8 ) پیش از شروع، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید:
میزان کارایی شما هرچه باشد، توانایی‌های بالقوه شما بیشتر از آن است که تا کنون به فعل درآمده است .
آمادگی تمام و کمال قبل از شروع کار مانع عملکرد ضعیف می‌شود.
9 ) همیشه یک شاگرد باقی بمانید
تنها ابزار موفقیت که قطعاً به آن نیاز دارید، صرف نظر از اینکه کارتان چیست، این است که بیشتر و بهتر از آنچه از شما انتظار می‌رود کارایی داشته باشید و خدمات عرضه کنید . 
هرچه در ارتباط با کارهای ضروری و مهم‌تان دانش و مهارت بیشتری به دست آورید، می‌توانید سریع‌تر آنها را شروع کنید و زودتر به اتمام برسانید.
10 ) استعدادهای منحصر به فرد خود را تقویت کنید
در کار خودتان را انجام دهید، اما نه فقط در حد وظیفه بلکه اندکی بیشتر و از روی سخاوت. همین مقدار اندک به اندازه تمام کار ارزش دارد».
دقیقاً مشخص کنید چه کاری است که در حال حاضر خیلی خوب انجام می‌دهید یا در آینده می‌توانید خیلی خوب انجام دهید، سپس تمام توان خود را در انجام آن به کار گیرید.
11 ) محدودیت‌های اصلی خود را مشخص کنید
تمام افکار خود را روی کاری که دارید انجام می دهید متمرکز کنید. پرتوهای خورشید تا متمرکز نشوند نمیسوزانند»
محدودیت ها و یا عوامل بازدارنده درونی و بیرونی خود را مشخص کنید. عواملی که سرعت شما را در دست یابی به مهم‌ترین هدف‌هایتان تعیین می کند. سپس تمرکزتان را به از بین بردن این محدودیت‌ها معطوف کنید.
12 ) هر بار یک قدم به جلو بروید
افرادی هم که توانایی متوسطی دارند می‌توانندکارهای بزرگ انجام دهند، اگر هر بار تمام نیروی خود را به طور خستگی ناپذیر روی یک چیز متمرکز کنند»
یک ضرب آ لمثل قدیمی انگلیسی می‌گوید: «یک متر یک متر سخت است ولی یک سانت یک سانت مثل آبخوردن.
طی کردن راهی که هزاران فرسنگ است با برداشتن یک قدم آغاز می‌شود»
13 ) خودتان را تحت فشار بگذارید
نخستین شرط لازم برای موفقیت این است که نیروهای جسمی و ذهنی خود را به طور پیوسته و خستگی ناپذیر روی یک مسئله متمرکز کنید»
همیشه تصور کنید که یک ماه دیگر باید شهر را ترک کنید، طوری کار کنید که گویا مجبور هستید قبل از ترک شهر تمام کارهای اصلی تان را به اتمام برسانید.
14 ) قدرت‌های فردی خودرا حداکثر برسانید
تمام سرمایه‌های خود را یک جا جمع کنید، همه استعدادهای خود را گرد آورید، تمام نیروهای خود را آرایشدهید، و همه توانایی‌های خود را برای تسلط روی حداقل یک زمینه کاری متمرکز کنید»ـ
اوقاتی از روز را که از نظر ذهنی و جسمی کارایی بیشتری دارید مشخص کنید و مهم‌ترین و ضرویر‌ترین کارهایتان را در این اوقات انجام دهید. به اندازه کافی استراحت کنید تا بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.
15 ) خودتان را به فعالیت ترغیب کنید
بالاترین لذت‌ها در شور و شوقی است که انسان را به ماجراجویی‌ها و پیروزی‌های بزرگ و فعالیت‌ها خلاقه وادار می‌کند.  
خودتان مشوق خودتان باشید. در هر شرایط یا موقعیتی به دنبال کسب نتایج خوب باشید. به جای تمرکز بر مشکلات به دنبال راه حل بگردید. همواره فردی خوش بین وسازنده باشید.
16 ) روش تنبلی سازنده را تمرین کنید
مدام برای انجام وظایف و کارهای اصلی خود وقت ایجاد کنید. هر روز برای انجام کارهای فردا برنامه‌ریزی کنید. چند کار کوچک را که باید حتماً انجام شوند همان اول صبح انجام دهید. سپس بلافاصله به سراغ وظایف اصلی و مهم بروید و کار را تا به اتمام رساندن آنها ادامه دهید».
هیچکس نمی‌تواند همه کارها را انجام دهد. بنابراین باید یادبگیرید که از روی عمد در انجام برخی از کارهایی که از ارزش و اهمیت کمتری برخوردار هستند تنبلی کنید. با این کار خواهید توانست وقت کافی برای معدود کارهایی که واقعاً مهم هستند ایجاد کنید.
17 ) اول سخت‌ترین کار را انجام دهید
هرچه بیشتر عمر می‌کنیم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها، تفاوت بین انسانها ضعیف و قوی، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل‌ناپذیر آنهاست. به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می‌کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد: یا مرگ یا پیروزی»
روزتان را با سخت‌ترین کار آغاز کنید. کاری که می‌توانید بزرگترین تأثیر را بر خودتان و حرفه‌تان بگذارد. و تا وقتی که آن را تمام نکرده‌اید دست از کار نکشید.
18 ) کار را به قسمت‌های کوچک‌تر تقسیم کنید
هر کاری در ابتدا مانند یک نخ نازک است. اما هر بار که یک عمل را تکرار می کنیم ما این نخ را ضخیم‌تر می کنیم و با تکرار عمل نهایتاً این نخ تبدیل به طناب ضخیم و بلندی می‌شود که برای همیشه به دور فکر و عمل ما می‌پیچد».
کارهای بزرگ و پیچیده را به قطعات کوچکتر تقسیم کنید و سپس هر بار یک قسمت از ار را شروع کنید و به اتمام برسانید.
19 ) وقت بیشتری ایجاد کنید
هیچ چیز به اندازه تمرکز انرژی روی تعداد محدودی از هدف‌ها به زندگی تان توان و نیروی بیشتر نمی دهد».
برنامه روزانه خود را روطی تنظیم کنید که به صورت طولانی مدت هر روز وقت کافی برای تمرکز کامل روی کارهای مهم و اصلی داشته باشید.
20 )  سرعت انجام کار را افزایش دهید
 منتظر نمانید. زمان مناسب تر از اکنون وجود ندارد. از همین قطه ای که ایستاده اید با همین ابزار و امکاناتی که در اختیار دارید کار را ادامه دهید. همین طور که پیش می‌روید. ابزارها و امکانات بهتر و مناسبب‌تر را پیدا می کنید».
عادت کنید کارهای اصلی خود را سریع‌تر انجام دهید. به عنوان فردی که کارها را سریع و دقیق‌ انجام می دهد مشهور شوید.
21 ) هربار یک کار مهم انجام دهید:
راز قدرت واقعی در این است، با تمرین کردن مداوم یاد بگیرید که چطور توانایی‌های خود را هدر ندهید و در لحظه آنها را بر یک نقطه متمرکز کنید»
کارهای ضروری تان را دقیقاً مشخص کنید. سریعاً کار را شروع کنید و سپس بدون توقف تا انجام 100% کار را پیش ببرید. این رمز واقعی افزایش کارآیی و بهره‌وری فردی است .

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی